Firma Big Pak zajmuje się produkcją kontenerów
elastycznych typu big bag.

Oferujemy państwu najwyższyą jakość opakowań w najkorzystniejszej cenie.
Big Bagi są rewelacyjnym, najpopularniejszym opakowaniem do przewożenia
oraz magazynowania produktów wielkopojemnościowych, sypkich, pylących się, granulowanych...

JEDNO
ZACZEPOWY

DWU
ZACZEPOWY

CZTERO
ZACZEPOWY

Worek cztero zaczepowy BIG BAG

OPIS

Kontenery elastyczne typu Big Bag w wersji czterozaczepowej służą do transportu wszelkiego rodzaju produktów sypkich, granulowanych, pylących. Do produkcji tego typu opakowań wykorzystywane są tkaniny polipropylenowe powlekane bądź niepowlekane. Dodatkową formą zabezpieczenia produktu znajdującego się wewnątrz opakowania może być zastosowanie wkładki polietylenowej bądź uszczelnienia szwów.

Podobnie jak w przypadku opakowań jedno- i dwuzaczepowych na worku możemy wykonać nadruk, dzięki któremu łatwiej o identyfikację znajdującego się wewnątrz produktu. Dodatkowo umieszczenie np. logotypu jest formą większej rozpoznawalności danej firmy na rynku.

Dodatkowe możliwości


Konstrukcja czterozaczepowych worków Big Bag uzgadniana jest indywidualnie z każdym klientem tak, aby był on jak najbardziej dostosowany do potrzeb zamawiającego. Jeśli chodzi o konstrukcję kontenera elastycznego, mogą być one wyposażone np. w lej zasypowy/spustowy bądź posiadać szeroki zasyp/wysyp (tzw. „fartuch”), otwartą górę, klapę etc. Z kolei zastosowanie stabilizatora kształtu zapewnia zachowanie gabarytów i formy worka po zapakowaniu produktu.

Inne zalety czterozaczepowych worków Big Bag


Szeroka gama tkanin polipropylenowych, jeśli chodzi o ich gramaturę i szerokość, daje możliwość dopasowania produktu do indywidualnych potrzeb każdego klienta, a atrakcyjna cena w stosunku do wytrzymałości i możliwości transportu, jakie dają opakowania czterozaczepowe Big Bag, jest jedną z wielu zalet kontenerów elastycznych. Oferujemy naszym klientom worki o ładowności od 500 do 2000 kg.

GÓRA WORKA

Góra otwarta

Klapa zamykająca

Fartuch zamykający

Lej zasypowy

SPÓD WORKA

Lej wysypowy

Kominek wysypowy z klapą

Fartuch wysypowy z klapą

Płaski

Fartuch wysypowy

?